Drewno-Market

Oferta Impregnaty

IMPRACHRON, IMPRA - impregnaty powłokotwórcze do ochrony drewna zewnętrznego.

Koloryzujące impregnaty powłokotwórcze na bazie zywic alkidowych z dodatkiem oleju lnianego. Idealne do ochrony elementów architektury ogrodowej (np. płotów,  pergoli, altanek, domków, mebli ogrodowych czy elementów fasadowych. Doskonale impregnuje drewno na zewnątrz, czyni je odpornym na warunki atmosferyczne i działanie wody. Zmodyfikowane żywice alkidowe głęboko zabezpieczają drewno, zapewniając do 6 lat ochrony. Powierzchnię drewna pozostawia naturalną. Do stosowania również na drewnie impregnowanym ciśnieniowo.  Opakowania : 0,75 / 2,5 / 5 / 10 /  20 litrów 

 

 

Innowacyjne impregnaty do drewna na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych. Wysoka wydajność, łatwa aplikacja, duża gama kolorów.

Oleje, woski, lazury, bejce, srodki do pielęgnacji drewna, pędzle, pady, wałki. Opakowania 0,125 / 0,5 / 0,75 / 1 / 2,5ltr.

Sprawdzone przez lata lazury, grunty, lakiery i oleje do drewna używanego wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Duża gama kolorów, łatwa aplikacja, przyjazne dla środowiska. 

HOUTOLIE olej impregnujący do drewna na bazie naturalnego oleju lnianego. Znakomicie impregnuje i zabezpiecza drewno (zarówno wewnątrz jak i na zewnatrz), reguluje jego wilgotność ułatwia jego swobodne oddychanie oraz pozwala uzyskać gładką, jedwabistą i miłą w dotyku powierzchnię. Doskonały do deski tarasowej, architektury ogrodowej, mebli, fasad z drewna.

Potrzebujesz więcej informacji?

napisz do nas

lub zadzwoń pod nr +48 601 657 346

zobacz także

Notice: Undefined index: cookiesInfo in /usr/home/AboveStudio/domains/drewno-market.eu/public_html/Temporary/Templates_c/5e4535345ba52addcaf08c075b9114e0acf9e6ba.file.Footer.tpl.php on line 89